Prehľad diagnostických prístrojov

Sériová diagnostika

VAG-COM Max2019
Diagnostický software pre vozidlá Škoda, VW, Audi a Seat. Sada obsahuje: VAG-COM, manuál, prepojovací kábel HEX-V2 (USB), diagnostická príručka VIS.  Podporuje CAN-BUS, UDS, všetky nové protokoly VW Group !!!   
OP-COM
Diagnostický software pre vozidlá OPEL od r.v. 1997 do 2018. Dodáva sa s káblom OBD/USB. Všetky funkcie ako origálna diagnostika, vrátane programovania a prispôsobenia RJ, kľúčov, atď. Podporuje CAN-BUS!!!
FoCOM
Diagnostický software pre vozidlá FORD / MAZDA / LAND ROVER. Dodáva sa s káblom OBD/USB. Podporuje kódovanie vstrekovačov CR aj učenie kľúčov.
FiCOM
Diagnostický software pre vozidlá FIAT / LANCIA / ALFA. Dodáva sa s káblom OBD/USB. Podporuje kódovanie vstrekovačov CR aj učenie kľúčov.
HiCOM
Diagnostický software pre vozidlá HYUNDAI / KIA. Dodáva sa s káblom OBD/USB. Podporuje kódovanie vstrekovačov CR aj učenie kľúčov.
DELPHI DS 150E
Univerzálny multiznačkový diagnostický prístroj pre sériovú diagnostiku. Dodávka obsahuje VCI komunikačný modul, Bluetooth zariadenie na pripojenie k PC alebo notebooku.

Paralelná diagnostika
LDL-8500 8-kanálový DataLogger + E-OBD tester
Plynulý záznam 8 analógových signálov na HDD počítača. Uložené záznamy možno prehrať, analyzovať, zmeniť časovú základňu, atď. Súčasne s analógovým nahrávaním umožňuje zaznamenať aj zmeny parametrov cez sériové EOBD rozhranie.
Kliešťový ampérmeter CA-60 a CA-600
Striedavý / jednosmerný kliešťový ampérmeter umožňuje merať osciloskopom alebo multimetrom prúd do 60 A (600 A CA-600).  S osciloskopom HD-34 umožňuje merať napr. vstrekovacie trysky Common rail, prúdové lambda sondy a i. prúdové priebehy.

Ostatné prístroje

FORCE - 913G1 kompresiomer pre dieselové motory
Benzinový a dieselový kompresiomer so sadou adapterov. Spoľahlivé a presné meranie. Rozsah až do 40 bar. Bez zapisovača
FORCE - 909G1 kompresiomer pre benzínové motory
Benzinový a dieselový kompresiomer so sadou adapterov. Spoľahlivé a presné meranie. Rozsah až do 40 bar. Bez zapisovača
ZECA 470  Skúšačka vstrekovacích trysiek
Ručná pumpa na kontrolu a nastavenie diesel vstrekovacích trysiek.
LD-CRIT  Tester CR vstrekovačov
Rýchla kontrola CR vstrekovačov bez demontáže z motora.